NAJBOLJI eTwinning PROJEKT U KATEGORIJI PREDŠKOLSKI ODGOJ I NIŽI RAZREDI OSNOVNE ŠKOLE

Projekt E-classroom, u kojem je sudjelovala naša škola, osvojio je hrvatsku nacionalnu  nagradu Comet 2014. u kategoriji  nižih razreda.

Program Europske komisije eTwinning je namijenjen učinkovitom uključivanju informacijsko-komunikacijske tehnologije u europske obrazovne sustave. Provodi se putem portala www.etwinning.net namijenjenog međunarodnoj suradnji, učenju i usavršavanju odgajatelja, učitelja, nastavnika i stručnih suradnika u ustanovama za predškolski odgoj te osnovnim i srednjim školama.

Projekt E-classroom, koji je naša škola odradila u sklopu eTwinning programa sa školama iz Turske, Italije, Njemačke, Poljske i Grčke, osvojio je hrvatsku nacionalnu  nagradu Comet 2014. u kategoriji  nižih razreda. Nastavnica Anita Lasić je preuzela nagradu i prezentirala projekt tijekom godišnje eTwinning konferencije koja se održala u hotelu Dubrovnik u Zagrebu.

Više o događaju na linku http://www.mobilnost.hr/index.php?id=970

Podsjećamo da projekt možete  naći na web stranici  www.e-classroomproject.com  te da je isti ocijenjen na najvišoj razini kao hvale vrijedan. Rezultat je Europska oznaka kvalitete (European Quality Label) za izvrsnost u radu  na  eTwinning projektu. Ovo znači da je naš rad, rad naših učenika i naše škole, prepoznat na europskoj razini i da će ovaj projekt biti istaknut na posebnom mjestu na eTwinning portalu. Učenicima i voditeljici projekta su dodijeljeni odgovarajući certifikati.

Nastavnice – voditeljice projekta su odlučile kandidirati projekt za Europsku nagradu koja će se dodijeliti tijekom proljeća 2015. godine.

Zahvaljujem svim učenicima koji su sudjelovali u ovom projektu.

Anita Lasić, prof.

objavio: Vanja Selak   datum: 22. 11. 2014.