PROJEKTI: ZDRAV ZA 5 i MAH-1

Projekt Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske, Ministarstva zdravlja Republike Hrvatske i Ministarstva zaštite okoliša i prirode Zdrav za 5 nastavlja se s provedbom u našoj školi.

U našoj školi je gostovao Dino Nemčić, policijski službenik za prevenciju u Policijskoj postaji Makarska koji je održao predavanje i radionicu za učenike osmog razreda. Cilj je bio upoznati učenike s ulogom koju alkohol ima kod kažnjivih ponašanja te sa zakonskim propisima vezanim uz konzumiranje alkohola, a sve to u svrhu pomoći učenicima da sami donesu pravu odluku. Predavanja su interaktivna, a mladima se ističe koliko je važno kvalitetno provođenje slobodnog vremena.

U sklopu projekta MAH-1 službenik za prevenciju je održao i predavanje učenicima 4. razreda s ciljem prevencije neželjenih oblika ponašanja.

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 22. 10. 2014.