TERENSKA NASTAVA - EDUKACIJA: MASLINOVO ULJE - OKUS KVALITETE - Field classes- Education : Olive oil- taste of quality.

U prostorijama Hrvatske gospodarske komore u Splitu održana je edukacija na temu Maslinovo ulje - okus kvalitete.

In the premises of the Croatian Chamber of Economy in Split there was education with topic Olive oil- taste of quality.

Učenici petoga i šestoga razreda su zajedno sa svojim razrednicama Tejom Markotić i Anitom Lasić i nastavnicom Antonijom Bezić Radman odradili terensku nastavu u Splitu.

U prostorijama Hrvatske gospodarske komore održana je edukacija na temu Maslinovo ulje - okus kvalitete. Predstavnici talijanske organizacije OLEA su održali predavanje i radionicu na temu Multisenzorno kušanje i određivanje kvalitete maslinova ulja.

Naši učenici su imali prigodu naučiti kako pomoću više osjetila, vida, okusa i mirisa odrediti kakvoću ulja. Naučili su nešto i o povijesti obrade maslina. Nakon ove edukacije znaju kako i koliko čuvati ulje te koje su zdravstvene prednosti ovog prehrambenog proizvoda.

Fifth and sixth graders with their teachers Tea Markotić, Anita Lasić and Antonija Bezić Radman did field classes in Split

objavio: Vanja Selak   datum: 11. 4. 2014.