Posjet samostanu u Živogošću

POSJET SAMOSTANU U ŽIVOGOŠĆU

U petak 30. listopada djelatnici OŠ don Mihovila Pavlinovića pozvani su na ručak u Živogošće. Fra Srećko i fra Danko, inače vjeroučitelji u Živogošću, Igranima i Drašnicama, napuštaju nastavu u našoj školi.
Fra Srećko i dalje ostaje svećenikom u Igranima i Drašnicama, a fra Danko odlazi u Kijevo. Stoga su nas pogostili  na neki način oproštajnim ručkom u Franjevačkom samostanu u Živogošću.
Nakon vrlo ugodnog objeda i druženja  proveli su nas samostanom. Tako smo imali priliku i vidjeti izložbe radova fratara i časnih sestara. Samostan nas je oduševio. Činilo nam se kao da smo se vratili u neka davna stoljeća.
Fra Srećku i fra Danku smo zaželjeli još puno godina da ih provedu u miru i zdravlju te smo im se još jednom zahvalili na vremenu koje su podijelili s nama i našim učenicima.

objavio: Administrator   datum: 1. 11. 2009.