UZ MEĐUNARODNI MJESEC ŠKOLSKIH KNJIŽNICA THE INTERNATIONAL SCHOOL LIBRARY MONTH

Knjižničarka je kroz protekli tjedan održala nastavu u svim razredima matične škole.

Librarian held classes with topic School library work at local schools.

Povodom Međunarodnoga mjeseca školskih knjižnica knjižničarka Vanja Selak održala je kroz protekli tjedan nastavu u svim razredima matične škole te učenike po uzrastima upoznala o radu i važnosti školskih  knjižnica u obrazovanju. Kroz sljedeći tjedan održat će nastavu po područnim školama.

Throughout this week librarian Vanja Selak has held  classes at all local schools from  Drašnice to Živogošće. In this way, students are familiar with the work of the school library, and especially the importance of school libraries for students and teachers.

IGRA ASOCIJACIJA

Pročitajte na što sve učenike asocira riječ KNJIŽNICA.

• Knjige, lektira, knjižničarka, bilježnica, priča, bajka, police, strip, Harry Potter, računala, Čiperko, posuđivanje, igrice,  vraćanje, čitanje, učenje, razmišljanje, učenici, stol, škola, čitaonica, Vanja,  hrvatski, basne, pripovijetke, pjesme, slova, tišina, znanje, zanimljivost, mudrost, plakati, radionice, pomoć, projekt, časopisi, mir, sadržaj, film, prezentacije, ...

objavio: Vanja Selak   datum: 12. 10. 2012.