PROJEKT: ŽIVOT I DJELO - DON MIHOVIL PAVLINOVIĆ

U petak 13. travnja 2012. peti školski sat don Vjeko Pavlinović održat će predavanje za sve učenike škole na temu Život i rad don Mihovila Pavlinovića.

Ovim predavanjem započinje projekt naše škole Život i djelo - don Mihovil Pavlinović.

Kroz sljedeći tjedan u planu je posjet rodnoj kući, spomeniku i grobu don Mihovila Pavlinovića.

Učenici su dobili zadatke da istraže sve o don Mihovilu Pavlinoviću. Svoje rezultate iznijet će kroz seminarske radove, novinarske radove, fotografije i likovne radove. Ovaj dio mora biti gotov do kraja travnja kako bismo odradili drugi dio projekta - izrada prezentacije i prijevod na engleski jezik, izrada biltena i plakata.

Projekt će se predstaviti na sam Dan škole kojega ove godine obilježavamo 25. svibnja.

Nositelji ovog projekta su prof. hrvatskoga jezika i mag. bibl. Vanja Selak i prof. povijesti i geografije Josip Vranjković uz suradnju svih predmetnih i razrednih učitelja.

objavio: Vanja Selak   datum: 11. 4. 2012.