ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA - SPLIT, 9.SVIBNJA 2011.

I ove je godine naša UZ KANATA pozvana na XXIII. državnu smotru UZ-a koja će se održati u Opatiji 6. studenoga 2011.

Dana 9. svibnja 2011. godine sudjelovali smo na Županijskoj smotri učeničkih zadruga u Splitu. Na Smotri su sudjelovale 32 zadruge.

Zadrugu su predstavljali učenici: Mia Glamuzina, Iva Ramljak, Iva Vela, Antonina Španje i Ana Talijančić te nastavnici - voditelji: Senka Nenadić, Miro Urlić, Klement Šimić i ravnatelj Jakov Batinović.

Naš je štand predstavljao kamenicu za ulje u staroj konobi. Prezentirali smo domaće maslinovo ulje, slane inćune, lavandu, kantarionovo ulje, ljekovito bilje i keramičke ukrase. U praktičnom radu smo filetirali slane inćune.

Štand nam je bio veoma posjećen i dobio je brojne pohvale. Svojim radom ostvarili smo i plasman na Državnu smotru koja će se održati 6. studenoga u Opatiji.

Ovom se prilikom zahvaljujemo svim učenicima, nastavnicima i roditeljima koji su nam pomogli u našem radu.

Za UZ KANATA Mia Glamuzina, 7. razred

objavio: Vanja Selak   datum: 12. 5. 2011.