ENTER KONFERENCIJA

Enter konferencija u Splitu

Učiteljica engleskog i talijanskog jezika, Anita Lasić, prof. sudjelovala je 4. studenoga 2023. na konferenciji Enter u Splitu gdje je uspješno prezentirala svoja iskustva u radu s darovitim učenicima putem projektne nastave. Ove godine tema konferencije je rad s potencijalno darovitom i visokomotiviranom djecom i učenicima te je naziv ovogodišnje konferencije ENTER konferencija - Izazovi u radu s darovitima i visokomotiviranima.

Organizator konferencije je Centar izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije. Ovo je treća po redu i ujedno najveća multi tematska obrazovna konferencija na našim prostorima koja okuplja stručnjake iz Hrvatske i inozemstva. Cilj konferencije je okupiti i umrežiti stručnjake iz obrazovanja I povezanih industrija, razmijeniti znanja i iskustva kako bi unaprijedili odgojno-obrazovni sustav.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 6. 11. 2023.