DAN KRUHA

DAN KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

MŠ PODGORA

UZ Kanata i učenici nižih razreda zajedno s učiteljima organizirali su prodajnu izložbu pekarskih proizvoda, kolača i ostalih slastica koje su pripremili roditelji učenika povodom Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Ovim putem se zahvaljujemo roditeljima koji su pomogli da ova izložba bude uspješna.

PŠ IGRANE

PŠ DRAŠNICE

Učenici iz PŠ Drašnice obilježili su 16. listopada 2023. Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje pod vodstvom svoje učiteljice Dragane Rezić.

U veselom ozračju , vrijedne ručice su mijesile tijesto i pravile kruščiće. Zatim su svi izveli prigodni recital te uz blagoslov zajedno blagovali. Školski pano i učionicu su prigodno ukrasili.

PŠ ŽIVOGOŠĆE

Učenici PŠ Živogošće, zajedno s učiteljem i vjeroučiteljicom, organizirali su prodajnu izložbu raznih pekarskih slastica, kolača te svježe cijeđenog soka od šipka.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 18. 10. 2023.