ŽSV EJ

U NAŠOJ ŠKOLI ODRŽANO JE ŽUPANIJSKO STRUČNO VIJEĆE UČITELJA ENGLESKOG JEZIKA

Dana 30. kolovoza 2023. održan je posljednji ovogodišnji skup Županijskog stručnog vijeća učitelja engleskog jezika u našoj školi. Voditeljica ŽSV-a, izvrsna savjetnica Anita Lasić, prof.  ugostila je svoje kolegice iz područja svoje nadležnosti koje pokriva Makarsko primorje i Imotsku krajinu.

Tijekom skupa održane su četiri edukativne aktivnosti. Kolegica Ivana Rako Vuksan iz OŠ Zmijavci je održala diseminacijsko predavanje o Akreditaciji i prvim mobilnostima koje njena škola provodi. Ivana Buće iz OŠ Podstrana održala je predavanje s temom Anglizmi u hrvatskom jeziku. Ivana Bokavšek iz OŠ Spinut odradila je radionicu Sway u nastavi i razredništvu. Za kraj Anita Lasić iz OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora je prezentirala primjer dobre prakse pod nazivom Why Not Scavenger Hunt?

U veselom radnom ozračju kolegice su stekle nova znanja, vještine i kompetencije koje su im potrebne za svakodnevni rad s učenicima.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 31. 8. 2023.