RAVNATELJ JAKOV BATINOVIĆ U NAŠOJ ŠKOLI ZADNJI RADNI DAN

Ravnatelj Jakov Batinović je u petak 7. srpnja 2023. odradio svoj zadnji radni dan u našoj školi

Petak, 7. srpnja, bio je zadnji nastavni dan ravnatelja naše škole. Upravo je to i bila prilika da nas okupi i počasti ručkom na kojemu su mu djelatnici uručili dar kao uspomenu i zahvalu na dugogodišnji rad i međusobnu suradnju s porukom:

Jakove,

imao si sreću što si bio naš kolega i naš ravnatelj. Načina da se živi, raste, napreduje ima bezbroj. Ti si odabrao svoj način - odlazak u novi grad, u novu školu. Mi to poštujemo i podržavamo.

Ostvari se i živi svoj put! Prati svoju zvijezdu!

Želimo ti puno sreće danas jer je danas priprema za sutra i za svaki dan poslije ...

Djelatnici OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora

Jakov Batinović je izabran na natječaju kao novi ravnatelj OŠ dr. Mate Demarina u Medulinu.

objavio: Vanja Selak   datum: 9. 7. 2023.