PROJEKTNI PARTNERI IZ ŠVEDSKE I POLJSKE POSJETILI SU NAŠU ŠKOLU

Od 19. svibnja 2023. do 26. svibnja 2023. naša škola je ugostila četiri učitelja I četiri učenika iz švedskog grada Angelholma i poljskog grada Swidnika. Naši prijatelji i partneri u Erasmus+ projektima družili su se s nama, promatrali su našu nastavu i prezentirali svoju školu, domovinu i kulturu.

Kroz aktivnosti tzv. job shadowing, naši gosti su se upoznali s učenicima, učiteljima, kurikulumom te hrvatskim obrazovnim sustavom. Osim toga, gosti su pripremili zanimljive kvizove znanja o Švedskoj I Poljskoj. Najbolji učenici su dobili prigodne darove.

U suradnji s roditeljima, organizirana je večera za naše Erasmus+ učenike i četiri švedska učenika. Domaćin je bila obitelj Kržanić koja je za ovu prigodu ponudila prostore restorana Roko i veći dio same večere.

Zahvaljujemo obitelji Kržanić te ostalim roditeljima na suradnji!

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 1. 6. 2023.