PROSLAVA DANA ŠKOLE

Dan škole obilježili smo 26. svibnja 2023. raznim aktivnostima i manifestacijama.

Svečanom sjednicom Učiteljskog vijeća započeli smo obilježavanje nakon koje su učenici položili cvijeće na grob don Mihovila Pavlinovića.

Učenici su sudjelovali na raznim školskim aktivnostima.

Prvu nagradu u kvizu osvojio je Toči Odak, drugu Bariša Talijančić, a Jadran Odak i Marko Reljić osvojili su treće mjesto.

Ovim putem zahvaljujemo se sponzorima AQUA-SPORT d.o.o. i AQUA MORE d.o.o. koji su omogućili bogate nagrade pobjednicima!

Sudoku

Sportske aktivnosti te natjecanje Sigurnost u prometu na kojem su prvu nagradu podijelili Roko Radojković i Branko Vela te nagradu za hrabrost i volju Mate Begović.

Proslava se nastavila školskom priredbom u Kinu Podgora.

Školski zbor Himna

Na početku priredbe ravnatelj Jakov Batinović pozdravio je sve učenike, djelatnike škole, roditelje i mještane. Nakon pozdravnoga govora uručio je PRIZNANJA učenicima koju su sudjelovali na različitim natjecanjima (Dora Vranjković, Tara Sisarić, Petar Reljić, Korina Kržanić, Blaž Bazina, Branko Vela, Irma Kržanić, Roza Kurtović, Ivan Vladimir, Laura Knezović, Luka Glučina i Marko Reljić) te ZAHVALNICE mentorima (Tanja Kuran Kržanić, Anđela Pribisalić, Anita Lasić, Nada Zorkić, Renata Rako-Jašaragić i Vanja Selak).

Ravnatelj je dodijelio ZAHVALNICE za iskazanu podršku i doprinos u radu naše škole (Željan Pivac, Tea Vela, Tea Lendić, Petra Radić i Marko Bulić).

Od ove školske godine UV bira učenike za UZORITU (Biti dobar prema drugome, a bez postavljanja uvjeta ili traženja nečega zauzvrat - odlika je istinskih dobrih ljudi.) - Anđela Vela, učenica četvrtoga razreda i Anđelo Vela, učenik osmoga razreda.

Petra Prlac i Iva Borić govore stihove Ratka Zvrka Tvoja staza, a Nina Zubčić govori stihove Dobriše Cesarića Oblak.

Doris Lucijetić, Nina Biličić i Mia Begović, učenice petoga razreda govore stihove Tina Kolumbića Kad se voli u školi.

Školski zbor - Jutranji vjetar

Učenici iz Drašnica - igrokaz Zvjezdane Radetić Što u plavu kantu spada?

Luna Kržanić, učenica šestoga razreda, pjeva Saisei.

Recitatori iz Živogošća - Ratko Zvrko: Smrt slavnoga miša

Jere Lendić, učenik petoga razreda, svira na saksofonu kompoziciju Kansax-City.

Učenici iz naše Podgore - igrokaz Cvjetna livada

Školski zbor - Tvoja zemlja

Učenici iz Igrana - igrokaz M kao mama

Ritmička skupina plešu uz pjesmu Flowers.

Ema, Ivan, Bruno, Veronika, Korina, Lucija - učenici šestoga razreda, govore stihove Grigora Viteza Pjesma za svu djecu svijeta.

Adem Rejan Kapetanović pjeva Nije htjela.

Učenice osmoga razreda Iva Borić i Nina Zubčić pročitale su Pismo razredniku s kojim su se učenici oprostili od četverogodišnjeg školovanja s razrednikom Josipom Vranjkovićem.

Priloženi dokumenti:
SG_2022_-_2023.pdf (2.96 MB)

objavio: Vanja Selak Tanja Kuran Kržanić   datum: 31. 5. 2023.