Suradnja s HCK

U ožujku smo proveli humanitarnu akciju i radionice u suradnji s Hrvatskim Crvenim križem

U sklopu Školskog preventivnog programa proveli smo u ožujku aktivnosti u suradnji s Hrvatskim Crvenim križem. Svi razredi naše škole su sudjelovali u humanitarnoj akciji Jedan proizvod za manje siromaštva na Makarskoj rivijeri. Projekt je zamišljen tako da jedan učenik donira jedan proizvod. Proizvode smo prikupljali u školi te će ih djelatnici Crvenog križa dalje proslijediti potrebitim obiteljima na području Makarske rivijere.

Ovim putem se zahvaljujemo učenicima i roditeljima na odazivu i Crvenom križu Makarska na poticaju za sudjelovanje i humanitarno djelovanje.

Također su 31. 3. 2023. održane edukativne radionice.

2. razred - Hrani sebe, a ne koš - Erna Varga

4. razred - Kodeks sigurnosti na vodi - Miroslav Dudaš - Senka Modrić

6. razred - Volontiranje  - Željka Pavlinović

7. razred - Mikrobilogija sa parazitologijom - Jure Rašić

8. razred - Razred za obitelj - Teo Miočević

Koordinatorica aktivnosti u našoj školi je pedagoginja Marijana Dragobratović, a Miroslav Dudaš je koordinator iz Crvenog križa Makarska.

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 4. 4. 2023.