OBAVIJEST

NA NATJEČAJU UDRUGE MIKE ZA POBOLJŠANJE UVJETA RADA I INFRASTRUKTURE U ODGOJNO-OBRAZOVNIM USTANOVANMA MAKARSKE RIVIJERE PRIHVAĆENE SU DVIJE PRIJAVE NAŠE ŠKOLE TE SMO POBIJEDILI U NATJEČAJU ZA GLAVNI MOTIV MIKE VIZUALA 2023.!

Objavljeni su rezultati natječaja udruge Milan Ožić Mike za poboljšanje uvjeta rada i infrastrukture u odgojno-obrazovnim ustanovama Makarske rivijere i natječaja za likovni rad kao glavni motiv Mike vizuala 2023. godine.

Na natječaj za financiranje projekata stiglo je ukupno 16 prijava te su odlučili financirati 13 projekata, a od toga su prihvaćena dva projekta naše škole.

1. Specijalizirana planinarska oprema za školsku planinarsku sekciju 354,13 EUR

2. Ormarići za učenike i učiteljicu 1. razred 597,30 EUR

Na natječaj za likovni rad kao glavni motiv Mike vizuala 2023. godine stiglo je ukupno 129 dječjih likovnih radova odabran je likovni rad Marčeline Vela učenice 1. razreda OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora.

Čestitamo!!!

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 27. 3. 2023.