SASTANAK S PARTNERIMA IZ ŠVEDSKE ŠKOLE KUNGSGÅRDSSKOLAN

Nastavnica Anita Lasić, prof., zajedno s učenicima, sudjelovala je dana 17. ožujka na online sastanku s učiteljima i učenicima iz prijateljske škole Kungsgardsskolan iz švedskog grada Angelholma. Podsjećamo da su to učitelji Christain Rydberg i Elvin Smajić s Kojima je naša škola prije 14 godina započela suradnju u okviru međunarodnog programa Cjeloživotno učenje te Erasmus+.

Švedski prijatelji će biti gosti Podgore i naše škole tijekom svibnja 2023. Cilj ovog sastanka u virtualnom okruženju je “probiti led”, upoznati jedni druge te započeti suradnju putem društvenih mreža. Naši učenici su se s veseljem pridružili ovom događaju te su postavljali pitanja i rado odgovarali na pitanja švedskih učenika. Predstavili su sebe te pričali o tome kako provode slobodno vrijeme, što vole, koju glazbu slušaju i koje filmove gledaju. Dogovoreno je da će otvoriti zajedničku grupu na društvenoj mreži gdje će nastaviti upoznavanje i suradnju.

Veselimo se još jednoj ugodnoj suradnji!

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 20. 3. 2023.