ŽN ČDZ

Županijsko Natjecanje u znanju i kreativnosti ''Čitanjem do zvijezda''

Dana 8. ožujka 2023. godine u 11 sati održano je online županijsko Natjecanje u znanju i kreativnosti ''Čitanjem do zvijezda'' u našoj školi. Natjecanju su pristupili učenici šestoga razreda Korina Kržanić (32/45), Ivana Vladimir (30/45), Lara Mrnjavac (30/45) pod mentorstvom Tanje Kuran Kržanić , prof. Učenici su pojedinačno pisali ispit znanja iz poznavanja sadržaja triju knjiga koje su zadane u 14. sezoni na temu Volim London. Osim sadržajnih detalja, karakterizacije likova i stilskih izražajnih sredstava, pitanja su se odnosila i na bilješke o piscima, opću kulturu te poznavanje geografskih i povijesnih činjenica o detaljima koji su se spominjali u zadanim knjigama.

Na natjecanju u Splitsko-dalmatinskoj županiji sudjelovalo je 113 učenika, a naši učenici kao tim osvojili su 14. mjesto.

Ovim putem čestitamo učenicima na uloženom trudu te postignutom uspjehu!

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 14. 3. 2023.