OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA

Poštovani, sutra, 17. veljače, u MŠ Podgora organiziramo školske maškare, prvi put nakon pandemije COVID-a. Stoga smo i nastavu u jednom dijelu prilagodili tom događaju. Redovna nastava će završiti u 10:15, kada počinje veliki odmor i marenda za učenike.

Školski maskenbal započinje u 10:30 i planirani završetak je oko 11:30. Povratna linija autobusa je planirana oko 11:45.

Ovakvim rasporedom smo se pokušali prilagoditi i podgorskoj povorci maškara. Vjerujemo da će biti učenika koji će sudjelovati i u tim maškarama.

Koristimo prigodu naglasiti kako škola nije u mogućnosti sudjelovati u organizaciji tih maškara, te se eventualno sudjelovanje djece iz naše škole u podgorskim maškarama može odvijati isključivo u organizaciji roditelja. To podrazumijeva brigu i odgovornost roditelja za samo sudjelovanje djece kao i eventualni prijevoz učenika putnika.

Svima skupa želim veselu zabavu i razigrane maškare!

Priloženi dokumenti:
IMG-20230208-WA0000.jpg (361.21 KB)

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 16. 2. 2023.