ŠN TEHNIČKA KULTURA

Školsko Natjecanje iz tehničke kulture

Dana 8. veljače 2023. u našoj školi održano je 65. Natjecanje mladih tehničara pod vodstvom školskog povjerenstva: Katarina Tošić, mag. informatike predsjednik , Klement Šimić , prof. član i Nada Zorkić, ing. član.

Učenici su pristupili pisanom dijelu ispita, nakon toga izradi praktičnog rada i prezentaciji svog uratka.
Na školskom natjecanju sudjelovali su učenici šestog i sedmog razreda naše škole u dvije kategorije.
U kategoriji Graditeljstvo sudjelovali su učenici šestoga razreda: Lara Mrnjavac i Korina Kržanić.
U kategoriji Obrada materijala sudjelovali su učenici sedmoga razreda: Luka Glučina, Roko Klaričić i Ellen Vuinac.

Svim učenicima zahvaljujemo na sudjelovanju i uloženom trudu te se nadamo pozivu na višu razinu natjecanja.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 8. 2. 2023.