ŠN ENGLESKI JEZIK

Školsko Natjecanje iz engleskog jezika

Dana 19. siječnja 2023. u 13.00 sati, održano je Natjecanje iz engleskoga jezika u osnovnim školama u cijeloj Hrvatskoj. I ove godine naša škola se aktivno uključila te postigla zavidan rezultat. Učenice osmoga razreda, Petra Prlac i Iva Borić sudjelovale su u Natjecanju te postigle jako dobar rezultat.

Po prvi put, nadležni iz Ministarstva znanosti i obrazovanja odlučili su da se učenici sedmoga razreda mogu uključiti u Natjecanje iz engleskog jezika. Zvanična vijest o tome stigla je tijekom studenog 2022. Učiteljica Anita Lasić pozvala je učenike Jasminu Džanić, Lauru Knezović, Tončija Odaka, Marka Reljića i Ninu Zubčić da se uključe. Najbolji rezultat postigli su Marko Reljić i Laura Knezović  te se nadam da će oboje biti pozvani da sudjeluju na županijskom natjecanju. Natjecanje je održano pod vodstvom predsjednice povjerenstva Tee Markotić, prof., Anite Lasić, prof. član i Silvane Andrijašević, prof. član.

Čestitamo mentorici I svim učenicima koji su sudjelovali!

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 23. 1. 2023.