e- Twinning projekt - Primjena različitih tehnika učenja

Zajednička aktivnost naše škole i škola u Slavoniji u sklopu e - Twinning projekta Primjena različitih tehnika učenja

Učenici 4. razreda zajedno s pedagoginjom uspješno su realizirali još jednu aktivnost u sklopu eTwinning projekta Primjena različitih tehnika učenja. Zadatak je bio izraditi Infografiku  o nekoj poznatoj osobi u grupi s nekoliko škola.  Na izradi zadatka zajedno s učenicima naše škole radili su i učenici 4. razreda  OŠ Ante Starčevića iz Viljeva zajedno s psihologinjom Sandrom Vrbešić te učenici 5. razreda OŠ Ivana Martinovića iz Štitara zajedno s pedagoginjom Marinom Šarić.

Pedagoginja ih je upoznala s Infografikom, razgovarali  su o tome kako se na jednostavan i zanimljiv način mogu prikazati određene informacije. Osoba koju smo izabrali  predstaviti je Ivana Brlić- Mažuranić. Prilikom podjele zadataka, naša škola je dobila zadatak urediti stranicu u Infografici  s biografijom Ivane Brlić- Mažuranić. Učenici su sami pronašli izvore u knjižnici i na internetu te su odabrali informacije koje žele staviti u Infografiku. Iskustvo timskog rada s drugim školama nam je bilo pravo osvježenje i istinski smo uživali.

Naš uradak možete pogledati klikom na poveznicu:

INFOGRAFIKA

Priloženi dokumenti:
_Grupa_br._8_(1).pdf (2.42 MB)

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 21. 1. 2022.