DANI MLADOGA MASLINOVOGA ULJA - TROGIR, 2010.

Naši su zadrugari sa svojim voditeljicama nastavnicom Senkom Nenadić i učiteljicom Renatom Rako Jašaragić gostovali u Trogiru na manifestaciji Dani mladoga maslinovog ulja.

U subotu 4.12. 2010. išli su predstavnici naše zadruge u Trogir na Dane maslinovog ulja. Tu se degustiralo mlado maslinovo ulje i razne delicije od maslinovog ulja te su se dijelile nagrade najboljim uljarima Splitsko-dalmatinske županije, a učeničke zadruge su im bili gosti.

Tako smo i mi uljepšali njihovu svečanost. Našu UZ Kanata predstavljale su učenice Iva Ramljak i Gloria Lulić, a išle su još i učenice Ana Ramljak, Marijana Vela, Iva Vela i Antonina Španje te voditeljice Senka Nenadić i Renata Rako Jašaragić. U Trogiru nas je dočekala organizatorica gđa Marija Sokol. U kino dvorani nas je čekalo mjesto gdje smo izložili proizvode naše zadruge. Posjetitelji su nas hvalili. I mi smo izložili svoje proizvode za degustaciju: maslinovo ulje, slane inćune, posoljene masline i suhe smokve.

Radiju Trogir je Iva Ramljak iscrpno govorila o našoj zadruzi, proizvodima, manifestacijama, o našoj školi.

Organizatorica nas je kasnije provela Trogirom i upoznala nas s znamenitostima grada. Kasnije su nas voditeljice odvele u Joker centar i u City one centar. Ovaj dan nam je bio bolji nego ikakav izlet. Hvala svima koji su nam to omogućili...

Zadrugari

objavio: Administrator   datum: 6. 12. 2010.