ODLAZAK U ITALIJU - ERASMUS+

Završni sastanak Erasmus+ projekta Life on PromethEUs u Italiji u mjestu Castelsardo

Završni sastanak Erasmus+ projekta Life of PromethEUs održat će se u Italiji u mjestu Castelsardo. Osnovnu školu don Mihovila Pavlinovića, Podgora predstavljat će nastavnica Anita Lasić koja je i voditeljica projekta, ravnatelj Jakov Batinović, nastavnica Vanja Selak i pedagoginja Marijana Dragobratović. Ovim sastankom završava projekt Life on PromethEUs kojemu je cilj upoznavanje drugih kultura, običaja i tradicije, usavršavanje engleskog jezika, učenje osnova drugih jezika, poticanje kritičkog razmišljanja, istraživačkog učenja i integriranog podučavanja. Našim predstavnicima, kao i sudionicima iz partnerskih škola iz Turske, Švedske, Poljske i domaćina Italije želimo uspješan sastanak, ugodno druženje i siguran povratak svojim domovima!

objavio: Tanja Kuran   datum: 25. 5. 2016.