ENGLESKI JEZIK - RADIONICA

Učenici šestog i petog razreda sudjelovali su na natječaju Oxford University Pressa

Svake godine Oxford University Press organizira nagradni natječaj za učenike. Tema ovogodišnjeg natječaja su Junaci, mitovi i legende. Predvođeni svojom učiteljicom engleskog jezika, Anitom Lasić, skupina šestaša se uključila sa svojom legendom o ribaru Anti. Antonio Šulenta, Antonija Jakić, Marino Grbić, Leon Perić, Noa Zloić i Karla Radić Cvitanović su uključili sve svoje talente da od ove priče naprave jednu lijepu prezentaciju u Popplet formatu.

Učenici petog razreda Tina Vladimir, Marija Franičević, Nenka Vela, Emilija-Matija Vulinović, Sara Vuinac, Mia Mihaljević, Marina Lovreta, Klara Bulić i Katarina Ravlić predvođeni učiteljicom Teom Markotić izradili su postere koji su poslani na natječaj.

Rad učenika šestog razreda

(klikom na sliku pogledajte kako prezentacija izgleda u Popplet formatu)

(klikom na sliku pročitajte legendu o ribaru)

Radovi učenika petog razreda

objavio: Tanja Kuran   datum: 29. 2. 2016.