NATJEČAJ

Natječaj za izbor sudionika (djece i mladih) Festivala pjevača amatera PRVI GLAS DALMACIJE 2015., koji će se održati 12.06.2015. u Makarskoj

Pravo sudjelovanja imaju DJECA / MLADI u dobi od 10 do 22 godine koji će isključivo pjevati na hrvatskom jeziku.

Svaki natjecatelj treba priložiti:

a) prijavnicu ( popunjenu i potpisanu ) u privitku

b) kratki životopis s opisom nastupa i osvojenim mjestima

c) primjerak audio snimka pjevanja glasa, bez glazbe

d ) kvalitetnu oglednu snimku nastupa na CD-u, ili kao MP3

O prijavi i uvijetima za sudionike više u prijavnici u prilogu. Završni dan prijave je 16.04.2015.g. Pokrovitelj manifestacije je Grad Makarska.

Festival PRVI GLAS DALMACIJE pridonosi okupljanju djece i mladih iz cijele Dalmacije, druženju, razvijanju kreativnosti i glazbenom ostvarenju.

Dječji klub Dalmalino čine članovi i volonteri, koji su usmjereni na područje pozitivnog rasta i razvoja, koji provode niz mjera i aktivnosti s istaknutim ciljevima za unaprjeđenje položaja djece i mladih u RH.

Zoran Vrsalović, voditelj Projekta

Dječji klub Dalmalino

Mob.: 098 / 9480700

Više o aktivnostima kluba i foto: www.dalmalino.hr i fb profil - Dječji klub Dalmalino.

Priloženi dokumenti:
prvi_glas_dalmacije_2015_-_prijavnica.pdf (686.84 KB)

objavio: Tanja Kuran   datum: 10. 4. 2015.