DAN SIGURNIJEG INTERNETA 2015.

Dan sigurnijeg interneta obilježili smo sudjelovanjem u natjecanju u poznavanju osnova ponašanja na Internetu

Sa svrhom podizanja svijesti javnosti o problematici sigurnosti djece na Internetu, već niz godina se u Hrvatskoj i diljem svijeta obilježava Dan sigurnijeg Interneta. Ova inicijativa, pokrenuta u okviru Programa za sigurniji Internet Europske komisije, jednom godišnje poziva na uključivanje u aktivnosti za stvaranje sigurnijeg i boljeg Interneta za djecu i mlade.

Ove godine taj dan se obilježava 10. veljače.

Naši osmaši su zajedno s pedagoginjom Marijanom Dragobratović, prof. sudjelovali u natjecanju u poznavanju osnova ponašanja na Internetu. Gotovo svi su postigli više od 80 % rješenosti testa i ušli u bubanj za izvlačenje nagrada, te učinili Internet malo sigurnijim mjestom.

Tijekom godine provodimo pedagoške radionice gdje naši učenici uče o sigurnosti na Internetu.

Priloženi dokumenti:
BrosuraPrivatnost_2014.pdf (1.24 MB)
sigurnije_na_internetu.pdf (2.11 MB)

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 11. 2. 2015.