PROJEKT - eTwinning

Naša škola je sudjelovala u još jednom  projektu  pod okriljem  eTwinning portala. Zajedno sa školama iz Turske, Italije, Njemačke, Poljske i Grčke, stvorili smo projekt E-Classroom  koji možete pronaći  na web stranici  www.e-classroomproject.com.

Naš zajednički projekt je ocijenjen kao hvale vrijedan  te nam je dodijeljena Europska oznaka kvalitete (European Quality Label) za izvrsnost u radu  na  eTwinning projektu E-Classroom. Ovo znači da je naš rad, rad naših učenika i naše škole prepoznat na najvišoj europskoj razini i da će ovaj projekt biti istaknut na posebnom mjestu na eTwinning portalu. Učenicima i voditeljici projekta su dodijeljeni odgovarajući certifikati.

Zahvaljujem svim učenicima koji su sudjelovali u ovom projektu.

Anita Lasić, prof.

objavio: Vanja Selak   datum: 5. 11. 2014.