POSJET UČITELJA IZ ŠAPNJOLSKOG GRADA MOSTOLES NAŠOJ ŠKOLI

U razdoblju od 22. do 26. travnja 2024., našu školu posjetila su tri učitelja iz škole CEIP Las Cumbres iz grada Mostoles, koju pohađaju učenici od 6 do 12 godina. U sklopu škole nalazi se i vrtić s korisnicima od 3 do 5 godina. Škola broji 450 učenika i vrlo je aktivna u međunarodnim projektima eTwinning i Erasmus+. Nosi oznaku eTwinning škole te posjeduje Erasmus akreditaciju.

Prilikom posjeta, ravnatelj Jose Esquivel Martinez, učiteljice Maria Roca Serna i Irene Simal Ros prisustvovali su nastavi engleskog jezika, talijanskog jezika, likovne kulture, informatike te tjelesne i zdravstvene kulture. Upoznali su se s radom naše škole, kurikulumom, kao i s metodama rada. Također su raspravljali o međunarodnim projektima naše škole te o mogućoj budućoj suradnji. U slobodno vrijeme smo ih upoznali s kulturnim i povijesnim znamenitostima te turističkim atrakcijama našeg kraja.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 26. 4. 2024.