E-TWINNING

UČENICI 2. RAZREDA SUDJELOVALI SU U E - TWINING  PROJEKTU 100. DAN U ŠKOLI

Međunarodni projekt, na kojem drugu godinu za redom sudjeluju učenici pod vodstvom učiteljice Katarine Ćošković, obilježava se početkom veljače kao 100. dan polaska učenika u školu.

Učenici ovaj dan obilježavaju nizom zanimljivih i poticajnih aktivnosti kojima se kroz igru i aktivnosti istraživanja broja 100 želi potaknuti ljubav prema školi, školovanju i zanimljivom projektnom danu.

Projekt je jednodnevni i provodi se određeni dan u školi, a ove godine proveli smo ga 7. veljače maskirani.

Aktivnosti su započele vježbanjem i pjesmom, nastavile su se čitanjem pjesme o Stonogi, crtanjem, računanjem, te smo imali gosta iznenađenja.

Više o samome projektu pogledajte u prezentaciji

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 15. 2. 2024.