TERENSKA NASTAVA - MAKARSKA

TERENSKA NASTAVA UČENIKA NIŽIH RAZREDA U MAKARSKOJ

Dana 29. siječnja 2024.  učenici su posjetili Glazbenu školu Makarska gdje su im se polaznici predstavili i odsvirali pjesmu. Mogli su čuti kako zvuči klavir, mandolina, harmonika, trombon, saksofon, gitara i flauta. Zatim su posjetili Gradsku knjižnicu Makarska gdje im je ravnateljica predstavila rad knjižnice i mogućnost učlanjenja u istu te im je pročitala poučnu priču Miš lavljeg srca. Nakon knjižnice posjetili su redakciju Radio Makarska Rivijera, upoznali se s unutrašnjim izgledom i radom radija. Po završetku edukativnog dijela, krenuli su po zabavu i izazov do naših vatrogasaca. U vatrogasnom domu su ih spremno dočekali vatrogasci koji su im pokazali svu opremu i vozila koja koriste u svom radu, na kraju su  dizali po troje učenika u dizalici, to su s nestrpljenjem svi čekali.

Za kraj su imali slobodno vrijeme i igru po želji u parkiću.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 1. 2. 2024.