ŽSV ENGLESKI JEZIK

U NAŠOJ ŠKOLI ODRŽAN JE ŽUPANIJSKI STRUČNI SKUP ZA UČITELJE ENGLESKOG JEZIKA U OSNOVNIM ŠKOLAMA

Dana 5. siječnja 2024. godine naša škola je ugostila 24 učitelja Engleskog jezika na stručnom skupu Županijskog stručnog vijeća za učitelje Engleskog jezika u osnovnim školama. Učiteljica  Anita Lasić, izvrsna savjetnica, 2019. godine imenovana je voditeljicom ŽSV za područje Makarske rivijere, Vrgorca i Imotske krajine te je odgovorna za organizaciju minimalno tri stručna skupa tijekom školske godine.

Ravnatelj naše škole Josip Vranjković prije početka skupa pozdravio je sve prisutne prigodnim govorom.

Predavačice Ivana Bokavšek i Snježana Omazić održale su radionicu pod nazivom Kreiranje i prilagođavanje nastavnih sadržaja.

Njihove kolegice Ivona Jerković i Tina Parać prenijele su svoja iskustva te primjere dobre prakse vezane za organizaciju javnog događanja u školi.

Ravnatelj OŠ Vrgorac, Krešimir Kuran održao je diseminaciju njihovog Erasmus+ projekta Let’s Share Our Treasures.

Kolegica Tea Horvatić iz OŠ Strahoninec je u virtualnom okruženju, putem Microsoft Teams aplikacije održala radionicu o umjetnoj inteligenciji pod nazivom AI is Here! Now What?

Skup je završio okruglim stolom i evaluacijom skupa. Sudionice su napustile našu školu vidno zadovoljne što su i rezultati evaluacije pokazali.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 11. 1. 2024.