POZDRAV PROLJEĆU

Dana 24. ožujka, učenici prvog, drugog i trećeg razreda s učiteljicama: Renatom Rako – Jašaragić, Editom Crljen i Katarinom Ćošković odlučili su pozdraviti proljeće. Poslije drugog školskog sata uputili su se pješke prema Gornjoj Podgori. Nakon pola sata pješačenja, odabrali su maslinik u hladovini te se okrijepili kako bi mogli nastaviti dalje. Po dolasku ispred crkve u Gornjoj Podgori učenici su se rasporedili u grupe i zabavljali raznim aktivnostima. Dečki su uglavnom igrali nogomet, cure preskakale laštik, igrali Uno, pravili vjenčiće od cvijeća, sakrivali se… Povratak je bio u podne kako bi učenici putnici stigli na autobus. Lijepo su se svi proveli i zaključili kako bi na ovaj način bilo lijepo pozdravljati prirodu barem jednom mjesečno!

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 24. 3. 2022.