TERENSKA NASTAVA - ORIJENTACIJSKO TRČANJE

ORIJENTACIJSKO TRČANJE

Sudionici terenske nastave

Naša je škola organizirala terensku nastavu - orijentacijsko trčanje u petak 25. ožujka. Sudjelovali su svi učenici od petoga do osmoga razreda. Organizatori nastave su učitelji Miroslav Urlić i Josip Vranjković uz suradnju razrednica Anite Lasić i Vanje Selak te pomoć učitelja Marina Ercega i ravnatelja Jakova Batinovića.

Učenici su trčali prema nacrtu. Trebali su potvrditi pečatom dolazak na sedam obilježenih punktova. Svakom pojedincu se mjerilo vrijeme polaska i dolaska.

Zanimljivo je to da je ovo prva terenska nastava koja se održala nakon dvije godine. Učenici/natjecatelji i organizatori/učitelji su uživali u druženju, natjecanju i lijepom vremenu. Oborili su se i rekordi i u ženskoj i u muškoj kategoriji.

REZULTATI

UČENICE:

1. mjesto: VERONIKA LULIĆ, 5. razred (vrijeme: 9:12)

2. mjesto: MONIKA LULIĆ, 8. razred (vrijeme: 9:20)

3. mjesto: SARA TOMAŠ, 8. razred (vrijeme: 9:54)

UČENICI:

1. mjesto: DAVID JURLINA, 8. razred (vrijeme: 6:06)

2. mjesto: ENZO LETICA SISARIĆ, 8. razred (vrijeme: 6:54)

3. mjesto: IVAN KELAVA, 8. razred (vrijeme: 7:23)

objavio: Vanja Selak   datum: 28. 3. 2022.