ERASMUS + KA2

Četiri nastavnice naše škole posjetile su Ängelholm (Švedska)

Approaching Better Teaching (projekt KA2)

OŠ don Mihovila Pavlinovića provodi trenutno dva Erasmus+ projekta: Educate to Inspire (KA1) i Approaching Better Teaching (KA2).

Početkom mjeseca od 8. listopada do 12. listopada 2018. četiri nastavnice iz naše škole, Anita Lasić, Estera Vranjković, Rozana Alfirević i Nada Zorkić  posjetile su švedsku školu Errarps u sklopu projekta KA2. Sastanku su nazočili nastavnici iz partnerskih škola iz Mađarske i Poljske.

Tijekom projektnog sastanka, obišle su školu, prisustvovale nastavnim satima, održale ogledni sat, izmjenjivale iskustva i primjere dobre prakse s kolegama te posjetile Muzej aviona u Ängelholm .

Sljedeći sastanci će se održati u poljskom gradu Torunu i mađarskom gradu Szerencsu. U svibnju 2020. će se ponovo održati sastanak u Angelholmu. Sedam učenika i četiri nastavnika iz naše škole će sudjelovati u aktivnostima. Završni sastanak će se održati u Podgori.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 12. 10. 2018.