SPORTSKA NATJECANJA -ŽMN

NATJECANJE UČENICA U MALOM NOGOMETU

U utorak, 30. siječnja 2018. u Gradskoj sportskoj dvorani u Makarskoj održano je natjecanje za učenice od 5. do 8. razreda u malom nogometu – regija Makarska. Sudjelovale su četiri ekipe: OŠ Don Mihovila Pavlinovića (Podgora) OŠ Stjepana Ivičevića (Makarska) OŠ Oca Petra Perice (Makarska) i OŠ Gradac.

Naše učenice su poluzavršnu utakmicu igrale protiv učenica iz OŠ Gradac i nažalost izgubile. U završnoj utakmici učenice OŠ Stjepana Ivičevića su pobijedile učenice iz OŠ Gradac. Učenice iz Makarske su  igrale odličan mali nogomet te su prije tri godine bile i državne prvakinje u malom nogometu.

Našu školu su predstavljale: Tonka Okić, Tina Vladimir, Katarina Ravlić, Lora Jerković, Ana Talijančić, Marijeta Ivanković, Karla Cvitanović, Antonija Jakić i Leonarda Batnožić (kapetanica).

Čestitamo učenicama na ostvarenom uspjehu!

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 1. 2. 2018.