CENTRI IZVRSNOSTI SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE

Odabrani polaznici Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije

Nakon složenog postupka prijava, testiranja, ispravljanja testova, formiranja rang ljestvica, … došao je trenutak objave polaznika Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije za školsku godinu 2017./18. godinu.

Ponosno ističemo da je među odabranim darovitim učenicima dvoje učenika naše škole. Tina Vladimir, učenica 7. razreda ostvarila je pravo na izravan upis u Centar izvrsnosti - Informatika zbog prošlogodišnjeg izvrsnog plasmana na županijskom natjecanju iz Informatike.

Učenik 8. razreda Antonio Šulenta pristupio je testiranju za Centar izvrsnosti- Informatika 4.11. 2017. godine i od 67 kandidata koji su pristupili ostvario je najveći broj bodova i zauzeo prvo mjesto. Izvrsnim rezultatom osigurao je svoje mjesto u Centru.

11.11.2017. pristupili su testiranju za Centar izvrsnosti - Matematika i učenici Marino Grbić, Noa Zloić i Adam Mrkušić. Ostvarili su također odlične rezultate no u žestokoj konkurenciji nisu osigurali svoje mjesto u Centru izvrsnosti - Matematika.

Svim našim učenicima i mentorima čestitamo na trudu i zalaganju, te postignutim rezultatima.

Svečano otvaranje Centra izvrsnosti i uvodno predavanje održati će se 25. studenoga 2017. godine.

Više o radu centara možete pratiti na poveznici:   https://ci-sdz.hr/

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 21. 11. 2017.