POSJET PREDŠKOLACA

Posjet predškolske skupine  vrtića  "Morski Konjić" iz Podgore školskoj knjižnici OŠ don Mihovila Palinovića, Podgora

Danas  30. ožujka 2017. školsku knjižnicu OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora posjetili su predškolci vrtića ''Morski Konjić'' iz Podgore zajedno s ravnateljicom Antonijom Musulin i tetama. Knjižničarka ih je upoznala s pojmovima knjižnice i knjižare, zatim su naučili što je to pult i čemu služi, kako se posuđuju i vraćaju knjige, kako su knjige posložene u knjižnici i još mnogo toga. Nakon razgledavanja i upoznavanja s radom knjižnice, naša učenica šestog razreda Tina Vladimir, povodom Svjetskog dana pripovijedanja (30. ožujka), ispripovijedala im je priču Uljuđeni vuk (B. Bloom, P. Biet) koju su mali predškolci s oduševljenjem poslušali te su na kraju odgovarali na postavljena pitanja.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 30. 3. 2017.