PROJEKTNI SASTANAK U MAĐARSKOJ - ERASMUS+

Predstvanici naše škole u Szerencsu

Danas započinje novi projektni sastanak pod nazivm Partnership for competitive learning  iz programa Erasmus+.

Sastanak se održava u Szerencsu u Mađarskoj, a nazoče mu predstavnici naše škole - voditeljica projekt Anita Lasić, prof., i suradnici: Vanja Selak, prof., Josip Vranjković, prof. i Jakov Batinović, prof. Osim naše škole i škole domaćina, sastanku nazoče i predstavnici škola iz Angelholma i Lunda iz Švedske te predstavnice škole iz Zagreba. Sastanak traje do 23. 3. 2017.

Tijekom ova tri dana potrebno je proći iznimno zahtjevan program  u cilju oblikovanja kvalitetne aplikacije na K1 aktivnost iz programa Erasmus+.  Dio dodatnih aktivnosti se odnosi na upoznavanje rada škole domaćina, upoznavanje s lokalnim znamenitostima i posebnostima, kao i međusobno upoznavanje članova sastanka.

objavio: Jakov Batinović   datum: 20. 3. 2017.