NATJECANJE - 2. kolo Croatian Makers lige

OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora domaćin drugog kola Croatian Makers lige

Dana 14. prosinca 2016. u OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora , koja je bila domaćin natjecanja za regiju Metković, održano je drugo kolo Croatian Makers lige.

Natjecalo se ukupno petnaest ekipa u dvije kategorije nižoj i višoj. Ekipu niže kategorije naše škole predstavljali su učenici Lora Jerković, Paola Petričević, Tomo Šulenta i Ana Talijančić dok su višu kategoriju predstavljali učenici Antonio Šulenta, Tina Vladimir, Nenka Vela i Leo Kurtović pod mentorstvo nastavnice Mladene Letice Rozić.

Za uspješno rješenje zadatka trebali su iskoristiti i znanje s prvog  kola Lige o upravljanju motorima robota i samostalnom kretanju.

O atmosferi na natjecanju pogledajte u galeriji, a o rezultatima natjecanja pogledajte ovdje.

Priloženi dokumenti:
bodovi.pdf (1.81 MB)

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 15. 12. 2016.