ROBOTIČKA ALKA MAKARSKA 2016.

Naši učenici osvojili prvo mjesto na natjecanju

Robotička alka Junior Makarska 2016.

Natjecanje Robotička alka  Junior Makarska 2016.  održano je  15. listopada 2016. u prostorima OŠ oca Petra Perice, kod domaćina Kluba mladih tehničara Zelenka pod vodstvom učitelja tehničke kulture Harry Jeleća.

Sudionici su bili nadareni učenici i njihovi mentori s područja Dalmacije iz osnovnih škola iz Splita, Kamešnice, Brela, Kaštel Gomilice, Podgore i Makarske.

Natjecanje je svečano otvorio zamjenik gradonačelnika Miroslav Družianić koji je tom prigodom istaknuo značaj tehnike u društvu i u razvoju djece.

OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora predstavljale su dvije grupe učenika. Prvu grupu činili su učenici Tina Vladimir, Noa Zloić i Antonio Šulenta, a drugu grupu Nenka Vela, Emilija Matija Vulinović i Grgo Šulenta pod mentorstvom nastavnice Mladene Letice Rozić.

Mnogobrojni roditelji i zainteresirani su davali još veći navijački poticaj natjecanju.
U žestokoj i do konca neizvjesnoj borbi alkarica i alkara pobjednicima su proglašeni učenici Tina Vladimir, Antonio Šulenta i Noa Zloić s mentoricom Mladenom Letica Rozić iz Oš don Mihovila Pavlinovića, Podgora.

Slavodobitnicima su uz priznanja-diplome uručene i bogate nagrade od strane Hrvatskog robotičkog saveza koje su predstavljali voditelji projekta i ovog natjecanja prof. Jelka Hrnjić i prof. Ivica Kolarić.

Čestitamo!yes

Pogledajte snimke natjecanja:

GRUPA 1

GRUPA 2

Priloženi dokumenti:
grupa1.mp4 (6.56 MB)
grupa2.1.3gp (14.41 MB)

objavio: Tanja Kuran   datum: 17. 10. 2016.