PROSLAVILI SMO DAN ŠKOLEsmiley

U petak 20. svibnja 2016. u prostorijama kina Podgore proslavili smo Dan škole svečanom priredbom. Učenici su se predstavili publici pjesmom, plesom, sviranjem, igrokazom i literarnim radovima.

Više o tome u galeriji......

Školski zbor započeo je svečani program himnom.

Učenice Karmela Kurtić i Margareta Letica, ujedno voditeljice priredbe, najavile su dodjelu diploma učenicima koji su sudjelovali na županijskom natjecanju i zahvalnice njihovim mentorim, koje je dodijelio ravnatelj Jakov Batinović.

Školski zbor predstavio se pjesmama Jutarnji vjetar,Moja domovina i Dva Bracanina.

Učenica petog razreda Tina Vladimir predstavila je pjesmu Slova i riječi, s kojom je nastupila na Županijskom Lidranu 2016. u Splitu.

Učenici drugog razreda predstavili su se pjesmom i plesom Mornarskom pjesmom.

Pjesmom Prijateljstvo predstavila se učenica petog razreda Marija Franičević, a učenik osmog razreda Augustin Perković pjesmom Tišina s kojom je nastupio na Županijskom Lidrano 2016.

Učenica petog razreda Monika Beus odsvirala je na violini kompoziciju Chanson polanaise.

Igrokazom Kakvu kome knjigu predstavili su se naši prvaši.

Učenici PŠ Igrane predstavili su svoje plesno umijeće uz poznati hit I need a hero.

Četvrtaši su se predstavili igrokazom Čudna bolest.

Učenici PŠ Drašnice predstavili su svoje plesno umjeće uz Footloose.

Više o prijateljstvu, ljubavi i dobroti otkrili su nam učenici Antonio Šulenta i Marino Grbić igrokazom Sanje Pilić Možda.

Učenik četvrtog razreda Tomo Šulenta uz školski zbor predstavio se pjesmom Proud Mary.

Veseli učenici PŠ Živogošće predstavili su se plesom uz pjesmu Could you be loved.

Naše petašice predstavile su se plesnom točkom uz ritam pjesme Lush Life.

Igrokazom Jozef Sanje Pilić predstavile su se učenice petog razreda Monika Beus i Sara Vuinac.

Ritmička skupina nižih razreda predstavila se plesom uz pjesmu Škola.

Osmašice Nika Ivandić i Mia Šulenta predstavile su se opraštajnim literarnim radom Po čemu ću pamtiti ovu školu.

Ovim putem se zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i koji su doprinijeli ostvarivanju svečanog programasmiley!

objavio: Tanja Kuran   datum: 23. 5. 2016.