ERASMUS+

Naši učenici zajedno s nastavnicima otputovali su u Poljsku na četvrti projektni sastanak ''Life on PromethEUs''

Danas letom iz Splita  naši učenici Lucija Urlić, Nikolina Rozić, Nika Ivandić, Augustin Perković, David Vela, Grgo Šulenta,Leon Perić, Franka Bakalić, Noa Zloić, Antonio Šulenta, Marino Grbić, Karla Cvitanović-Radić i Antonija Jakić u pratnji voditeljice projekta Anite Lasić, prof.  te Tee Markotić, prof., Miroslava Urlića, prof. i Josipa Vranjkovića, prof., otputovali su na četvrti projektni sastanak u Poljsku u sklopu projekta „Life on PromethEU's“. Našim učenicima i učiteljima, kao i sudionicima iz partnerskih škola iz Turske, Švedske, Italije i domaćina Poljske želimo uspješan sastanak, ugodno druženje i siguran povratak svojim domovima.

objavio: Tanja Kuran   datum: 7. 5. 2016.