LIFE ON PROMETHEUS - ERASMUS+

Objavljen je članak u ''The Learning Teacher Magazin'' o projektu i našoj školi u kojoj se održao drugi sastanka sudionika projekta ''Life on PromethEUs''

(Za čitanje članka kliknite na sliku)

''The Learning Teacher Magazin'' (ISSN 2000-2610) je ilustrirana publikacija namijenjena nastavnicima i voditeljima škola na svim razinama obrazovanja. Članak o projektu ''Life on PromethEUs'' izašao je u trećem broju (3/2015, str.12-13) a autor članka je Christian Raydberg. Članak govori o samom projektu i budućoj realizaciji. Nakon drugog sastanka koji se održao u našoj školi, od ukupno pet, slijedi sastanak nastavnika i učenika u Turskoj (listopad 2015.). Ilustracije u članku prikazuju dio sastanka u Podgori na kojem su sudjelovali predstavnici škola iz Švedske, Poljske, Turske i Italije.

objavio: Tanja Kuran   datum: 17. 9. 2015.